Хочеш Нову Машину - Заведи Другого Дитину!

Опубликовано: 29.09.2018

           

LADA в обмін на материнський капітал. Такий ось абсолютно новий спосіб придбання автомобіля вирішили запропонувати співвітчизникам російські депутати. Сенс пропозиції в тому, що жінкам, які вирішили завести другу чи третю дитину, може бути надана можливість отримати авто в замін на материнський капітал. І, звичайно, тільки російського складання.

Слід зазначити, що на поточний момент даний капітал можна використовувати тільки на покупку нерухомості, освіта дитини або на збільшення пенсійних накопичень.

Думка депутатів, що пропонують такий законопроект полягає в тому, що на квартиру у більшості не вистачить навіть з урахуванням материнського капіталу, а освіту дітей або пенсія - це занадто довгострокові інвестиції, сім'ям ж допомога потрібна в даний момент. Новий автомобіль може стати дійсно хорошою підмогою. При цьому народні обранці розглядають можливість надати можливість купувати не тільки легкові, а й вантажні авто.

Зараз розмір виплат на другу дитину становить 312 тисяч рублів, а з нового 2010 року вже буде 343 тисячі рублів. Таким чином, сім'ї зможуть собі дозволити придбати практично будь-яку марку і комплектацію сімейства LADA, оскільки навіть "люксовая" Priora вписується в цю суму. Та й місце для іномарок знайдеться - оновлений Renault Logan буде на російському авторинку поширюватися за ціною від 309 тисяч рублів.

Сам законопроект вже викликав масу і критики і схвалень, але що вирішать народні обранці поки що залишається загадкою.

Прихильники прийняття цього рішення стверджують (і, звичайно, вони в цьому праві), що сім'ї з двома і більше дітьми просто життєво необхідний автомобіль, і така суттєва допомога від держави буде дуже під час. Головне у всьому цьому - це грамотно продумати сам механізм обміну родового сертифікату на нову машину, що б уникнути різних спекуляцій і подібних дій, як з боку молодих батьків, так і з боку організацій, які будуть здійснювати саму угоду. Все ж таки в Росії живемо ...


 

rss