Лімузин На Весілля |

Опубликовано: 29.09.2018

видео Лімузин На Весілля |

лімузин авто машини на весілля дівич вечір дєвішнік день народження день рождение Львів 0977374074

Вибір засобу пересування для молодят зазвичай залежить від числа гостей, запрошених на одруження, вірніше, які мають намір взяти участь у поїздці на весільному автомобілі. Якщо в автомобілі збираються розміститися наречені і пара друзів, тоді вам підійде і седан. Але таке трапляється рідко, зазвичай гостей на весіллі буває набагато більше. Тому лімузин на весілля – відмінний вибір для багатолюдного торжества. Деякі рекомендації, дотримання яких полегшить підбір лімузина на весільну поїздку.– Не варто приховувати, для якої події вам необхідний цей автомобіль, поцікавтеся, чи є для молодят цікаві пропозиції при оформленні авто в оренду або бонуси.

– Якщо не запланована довга автомобільна прогулянка, то вибирати такий великий автомобіль на весілля просто не варто, так як у більшості фірм він здається в оренду мінімум на три години.


прокат лімузину на замовлення весілля випускного Тернопіль, BrilLion-Club 9671

Якщо поздоровлення з весіллям ви приймаєте в найактивніший період весільного сезону (зазвичай ними вважаються літні місяці), то радимо потурбуватися про вибір весільного автомобіля завчасно – приблизно місяців за шість до торжества. Ціни та характеристики лімузинів в кожній фірмі свої, так що обов’язково порівняти всі ціни. Врахуйте, що ціна автомобіля білого кольору буде вище.

– Укладаючи договір оренди транспортного засобу вивчайте уважно договір, намагаючись нічого не упустити, вам повинно бути надане перерахування всіх пунктів, з яких формується оплата за експлуатацію транспорту фірми, а також сума попереднього платежу. Всі деталі, які ви обговорювали усно, повинні бути зафіксовані в угоді – колір та рік випуску лімузина, коротка інформація про водія, перелік зручностей, дата і термін оренди, маршрут з урахуванням усіх зупинок. У договорі повинні бути прописані умови розірвання угоди в непередбачених випадках і порядок повернення передоплати у разі екстреної ситуації.

– Пам’ятайте, що близько двадцяти відсотків потрібно буде віддати в якості чайових, перевірте, може бути ці гроші вже включені в загальну вартість послуг.

– Слід заздалегідь оглянути лімузини надаються?% 8

4ірмой, швидше за все, співробітники фірми не погодяться закріпити за вами певний лімузин на весілля, але бачачи, якими автомобілями в своєму розпорядженні ця організація, ви вбережете себе від зайвих стресів.

– Попросіть познайомити вас з водієм автомобіля. Переконайтеся в його досвідченості, обговоривши з ним маршрут весільної поїздки. Ви повинні бути впевнені в тому, що водій знає, як дістатися до місць, які ви б хотіли відвідати.

– Потрібно обов’язково взяти у когось із працівників організації, яка здає авто в оренду телефонний номер для зв’язку у випадку несподіваних ситуацій. Зробіть дзвінок водієві авто хвилин за тридцять до початку поїздки щоб переконатися, що він буде вчасно.


 

rss