35 тиждень вагітності

Опубликовано: 29.09.2018

видео 35 тиждень вагітності

35 неделя беременности что происходит с малышом и мамой, стрептококк, готовимся в роддомМалюк росте, а значить, місця в матці залишається все менше, тому незабаром Ви зможете побачити випираючі горбки на своєму животі.

35 тиждень вагітності. Симптоми

Тридцать п'ятий тиждень вагітності, може супроводжуватися появою проблем зі сном. Багатьох вагітних мучать болі в спині та попереку, крім того, постійні позиви до сечовипускання також не дають добре виспатися. Побороти безсоння допоможуть деякі поради: пийте менше рідини на ніч; робіть обертальні рухи тазом перед сном; протягом дня постарайтеся більше рухатися і гуляти на вулиці.Продовжує збільшуватися живіт. Підпираючи грудину, заважає пересуватися і ускладнює дихання. Крім того, набрані кілограми тиснуть на нижню частину тіла, викликаючи болі в попереку і ногах. Щоб полегшити цей біль, постарайтеся частіше змінювати своє положення. Якщо Ви присіли відпочити, не варто закидати ногу на ногу, це може призвести до порушення кровообігу в нижніх кінцівках.


35 неделя беременности - роды или кесарево сечение?

35 тиждень вагітності. Що потрібно зробити?

Тридцять п'ятий тиждень вагітності гарний час для підготовки всього необхідного в пологовий будинок. Якщо Ви ще не визначилися, де будете народжувати, саме час це зробити. Проконсультуйтеся з лікарем, який веде вагітність, чи потрібно Вам вибирати спеціалізований пологовий будинок (наприклад, якщо вагітна має порок серця, серйозні захворювання очей та інші хвороби які можуть вплинути на стан під час пологів) або можна зупинити свій вибір на звичайному. Якщо в процесі вагітності були ускладнення, і Ви побоюєтеся за стан малюка після пологів, то краще віддати перевагу пологовому будинку, в якому є дитяча реанімація. З'ясуйте, який пологовий будинок найбільш ближче розташований до будинку. Визначившись, зберіть всі можливі відгуки, про саме місце і про медперсонал, який працює у ньому, а також ознайомтеся з переліком додаткових платних послуг. Для тих, хто вже зробив вибір, необхідно з'ясувати, всі особливості проведення пологів. Наприклад, які документи необхідно надати чоловікові, у випадку партнерських пологів, які речі необхідно мати при собі до початку пологів (як для мами, так і для новонародженого).

Дізнайтесь також...


 

rss