Fragrance mist «Love spell» від Victoria’s Secret

Опубликовано: 29.09.2018

видео Fragrance mist «Love spell» від Victoria’s Secret

Моя коллекция Victoria's Secret/ Лимитки спреи для тела и кремы

Всім привіт!

свій Сьогоднішній пост я хочу присвятити одній зі своїх улюблених марок – Victoria’s Secret. І хоча марка мені дуже подобається, далеко не всі її продукти відповідають статусу. Хоча, як мовиться, на смак і колір… Кому-то може і подобається засіб, про який мова піде далі, але особисто я від нього не в захваті. Але про все по порядку. Поїхали!


Топ-10 Найбільш Спокусливих Парфуми Для Жінок У 2015 Році

Fragrance mist «Love spell» від Victoria’s Secret мені подарував чоловік. Одного разу ми десь гуляли, натрапили на магазинчик з прибамбасами від Вікторії і я поклала погляд на цей засіб. Вірніше навіть не засіб, а на набір, до якого додавався дуже стильний клатч. Можна навіть сказати, що найбільше мені сподобався саме клатч. В результаті чоловік запам’ятав, що саме мені сподобалося, і через кілька днів презентував заповітний набір, що складається з містика, крему для тіла і клатча. Про кремі я напишу в одному з наступних постів, а зараз поділюся думкою про місті.


Спрей для тела парфюмированный - Мист Victoria's Secret : Камила Бутик

Отже, що ж таке цей самий fragrance mist? Це парфумований спрей для тіла. Після душа його потрібно розпорошити на тіло і розтерти руками.

Все б нічого, але запах спрею мені не сподобався абсолютно. По-перше, мені дістався вишневий аромат (ненавиджу вишню), а, по-друге, запах вишні такий нудотно-солодкий, що вже перші нотки цього аромату викликають у мене нудоту. До речі, хоча крем для тіла теж має вишневий аромат, він не такий нудотний і солодкий, а от міст підкачав.

він Тримається досить довго і запах зберігається на одязі як мінімум до наступного ранку. Так що користуватися парфумами разом з цим спреєм просто неможливо, але можна використовувати міст додатково в якості парфумованого спрею.

Підбиваючи підсумки, можу сказати, що засіб підійде скоріше дівчаткам-підліткам 13-15 років, які люблять все рожеве і дівчаче. В іншому ж випадку доросла жінка буде виглядати по-дитячому і зовсім несерйозно. Але це моя особиста думка. Можливо, хтось і без розуму від цього кошти.

Скажу чесно, щоб не викидати спрей, я використовую його в якості освіжувача повітря в туалеті. Знайомих дівчат-підлітків в моєму оточенні немає, тому я і знайшла хоч якесь застосування непотрібного продукту.

Час використання: 6 месяцевСтоимость: 15 у.е.Оцінка:

5


 

rss