Ради тим, хто хоче переїхати жити за кордон [draft]

Опубликовано: 29.09.2018

видео Ради тим, хто хоче переїхати жити за кордон [draft]

General Agreement on Tariffs and Trade (GATT) and North American Free Trade Agreement (NAFTA)

Якщо ви поставили питання, як переїхати жити за кордон, в першу чергу необхідно усвідомити, що цей крок є досить відповідальним. Виїхавши на проживання за рубіж, ви не лише поміняєте країну, але і кардинальним чином зміните увесь спосіб свого життя. Ні для кого не секрет, що в кожній державі панує свій устрій, свої закони, звичаї і традиції. А у кожної народності закладений свій менталітет. Перебування в незнайомому середовищі може спричинити стресові стани. Але якщо ви зважили все за і проти”, з’ясували нюанси і не злякалися рішучих змін, для здійснення переїзду слід ознайомитися з деякими правилами. Про них ми розповімо в цій статті.З’єднання з сім’єю

Для переїзду існує три законні приводи. Це робота, інвестування засобів і возз’єднання з родичами. Якщо за кордоном мешкає хтось з членів вашої сім’ї або ж ви уклали брак з громадянином (громадянкою) іншої держави, найімовірніше ви дістаєте можливість набуття вигляду на проживання. А в перспективі можна добитися повноправного громадянства.


On the Run from the CIA: The Experiences of a Central Intelligence Agency Case Officer

Купівля бізнесу або нерухомості

Вирішити питання про те, як переїхати жити закордон, допоможе придбання майна у вибраній країні. Оскільки ви здійснюєте інвестицію, яка сприятиме розвитку економіки держави, керівництво більшості країн прихильно відносяться до подібних придбань. Наприклад, щоб стати власником нерухомості в США знадобиться близько 500 тисяч доларів. Для Великобританії ця сума складає 200 тисяч фунтів стерлінгів, а для Латвії 140 тисяч євро. Отримати громадянство можна буде по витіканню декількох років. А на перших порах доведеться обмежитися “економічним паспортом” або посвідкою на проживання.

The Vietnam War: Reasons for Failure - Why the U.S. Lost

Виїзд по робочій візі

Якщо вам вдасться знайти для себе робоче місце в країні, в яку ви хочете переїхати, – це буде найбільш простий спосіб поміняти місце проживання. Тут необхідно звернути увагу на такі моменти:

В першу чергу треба знати мову на достатньому рівні. Найбільш доступним способом знайти роботу за кордоном являється інтернет, де досить спеціалізованих сайтів. Також можна звернутися в агентства, що займаються цим питанням. Але тут, щоб не стати жертвою обману, слід проявити пильність. Не менш важливо подивитися урядові портали. Деякі країни утілюють програми набору фахівців з-за кордону.

Якщо говорити про спеціальності, які зараз затребувані на світовому ринку праці, то це IT- фахівці в Польщі і Великобританії, фахівці в рекреаційній сфері в Туреччині, а також сільськогосподарські працівники в Іспанії, Португалії і Польщі. Окрім цього арабські країни відчувають потребу у фахівцях будівельної області.

Обов’язкова інформація

Для переїзду необхідно мати наступну інформацію:

Дізнайтеся, чи проводить країна, в яку ви плануєте їхати, імміграційну програму. Ознайомтеся з місцевим законодавством. Зокрема звернете увагу на пункти, які обумовлюють можливості для імміграції. Також слід знати, які вимоги існують для мігрантів (наприклад, відсутність судимостей, категорія освіти і пр). Обов’язково з’ясуєте, які документи необхідно надати у відповідні органи. І уточните, скільки часу відбуватиметься розгляд документів. Які критерії впливають на отримання візи. Це може бути відсутність заборгованості, кредитних боргів і ін.

На закінчення варто відмітити, що за будь-яких обставин треба потурбуватися про можливість повернутися назад. Оскільки існує вірогідність того, що ваше перебування за кордоном спричинить труднощі. Таким чином, наслідуючи прості правила, ви зможете зібрати максимум інформації, щоб зробити переїзд комфортнішим.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


 

rss