Як зробити так, щоб хлопець страждав

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як зробити так, щоб хлопець страждав

Хто та скільки курить у Полтаві

1

Якщо ви поставили мету заподіяти біль людині, будьте обережні, не доводьте справу до крайності. Велика частина суїцидів здійснюється чоловіками, причому часто вони йдуть на це через погано сформованих відносин. Тому в бажанні помститися тримайтеся в рамках розумного.2

Найкраще заподіювати дрібні образи. Наприклад, іронізуйте над його статурою, подаруйте йому книгу типу «Як накачати м'язи». Пародіюють його манеру мови. При бажанні дрібних недоліків можна знайти багато. Будь-які яскраві якості можна інтерпретувати як недоліки. Щедрий - значить погано поводиться з грошима, добрий - значить, слабкий, веселий - значить, не здатний реально дивитися на життя. Це все дрібні недоліки, але якщо повторювати про них досить часто, можна змусити хлопця страждати.


XTVshow S1P13 extended

3

Якщо ж ви хочете серйозно образити, то потрібно торкнутися самолюбство. Його творчі досліди потрібно висміювати, досягнення - оголошувати пересічними, а вміння будувати стосунки - піддавати безжалісної критики. Найефективніший спосіб зробити боляче - покритикувати сексуальні можливості хлопця. Це найбільш вразлива сфера багатьох молодих чоловіків. Якщо ви вирішили порвати з ним стосунки, скажіть, що інші жінки просто нещирі в похвалах, тому що хочуть щось від нього отримати. Це, звичайно, довести нелегко, але сама думка постійно буде крутитися в підсвідомості людини і отруювати йому близькість з іншими дівчатами. Адже жінці симулювати задоволення досить легко вдається. От нехай і задумається, чи такий він герой-коханець, яким звик себе уявляти.

4

Якщо ви не збираєтеся псувати відносини радикально, просто ведіть себе непередбачувано: то льстите, то ображайте. Якщо ваші похвали будуть дуже приємні, а образи - зачіпати неглибоко, він буде страждати, але відносини стануть більш яскравими. Хоча така тактика підходить не всім дівчатам, а тільки тим, хто тонко відчуває настрій чоловіка.

5

Змусити людину страждати не так вже й складно. Але перш ніж це зробити, запитайте себе - навіщо вам це треба. Якщо це спроба довести свою значимість або продемонструвати свою перевагу, це може призвести до прямо протилежного результату. А якщо це помста за завдані їм страждання, то будьте готові до розриву відносин. Адже люди створюють їх для того, щоб бути щасливими, а не для взаємних мук.


 

rss