Добуток біткойнів за допомогою комп’ютера [draft]

Опубликовано: 29.09.2018

Багато користувачів вже встигли ознайомитися з віртуальною валютою біткойн. Криптовалюта стала популярною і деякі серйозно сприймають її як гроші майбутнього. Останнім часом все більше людей намагаються заробити на добутку біткойнів. Проте це не так вже і просто, незважаючи на уявну легкість. Перед тим як заробити біткойни за допомогою комп’ютера, спочатку необхідно розглянути всі “за” і “проти”, порівняти майбутні вкладення і майбутні доходи.

Що потрібне для заробітку за допомогою біткойнів?

Щоб заробляти на добутку біткойнів за допомогою комп’ютера, необхідні:

комп’ютер з комплектуючими високої потужності. Якщо заробляти простим добутком біткойнів, то можна не піклуватися з приводу складності пристрою, але якщо передбачається добувати криптовалюту серйозно, знадобиться, як мінімум, потужна відеокарта; швидкий Інтернет. Сервіс, на якому відбуватиметься основний процес заробітку, повинен відкриватися негайно; bitcoin-гаманець онлайн. Щоб заробляти на біткойнах за допомогою комп’ютера, наявність bitcoin- гаманця є обов’язковою умовою, саме туди надходитиме винагорода.

Примітка. При заробітку на добутку біткойнів потрібний окремий bitcoin-гаманець. Системи Яндекс, Ківі та інші в даному разі не підходять.

Способи заробітку біткойнів

Є декілька способів заробітку біткойнів. Одні потребують попередніх вкладень, інші безкоштовні. Проте і дохід у них різний. Якщо заробляти біткойни за допомогою комп’ютера безкоштовно, то не варто розраховувати на великий прибуток. Якщо зайнятися заробітком криптовалюти з попередніми вкладеннями, можна отримувати непоганий дохід.

Біткойн-крани

Спеціалізовані сайти, які не просто допомагають заробити криптовалюту, але й надають інформацію з цієї тематики. Заробітки тут невеликі. Власник сайту радить відвідувачам виконати такі дії:

кліки; перегляд реклами; перегляд відео; серфінг.

У свою чергу, власник сервісу заробляє на рекламодавцеві, який платить гроші, щоб популяризувати власний сайт. Щоб заробити біткойни на такий вид діяльності, бажано зареєструватися одночасно на декількох сайтах. З одного ресурсу високого заробітку не вийде, оскільки за перегляд реклами, серфінг, кліки та інші подібні дії платять дуже мало, буквально сатоші, що дорівнює 1/ 100 000 000 біткойна. Важливо також вивчити багато кранів і вибрати найвигідніший варіант.

Заробіток біткойнів на іграх

Ігри – спосіб заробітку біткойнів за допомогою комп’ютера. Його суть аналогічна тому, як можна заробити на онлайн-грі електронні гроші. Причому цей спосіб припускає дві можливості: грати самому або залучати рефералів. Цей варіант заробітку біткойнів безкоштовний. Є також інвестиційні ігри, які потребують від користувачів вкладень. Щоправда, фахівці рекомендують гравцям уважніше придивитися до подібних проектів, щоб не натрапити на звичайну фінансову піраміду.

Примітка. Якщо скачати ігри на пристрій Андроїд, то можна заробляти біткойни на власний btc-гаманець у поїздках і подорожах.

Робота в Інтернеті за біткойни

Останнім часом можна почути про добуток біткойнів за допомогою комп’ютера як оплату роботи в Інтернеті. Наприклад, розкручувати сайти або групи в соціальних мережах. На просторах Рунета така робота оплачується доларами або рублями, а в західних країнах вже давно “видають” заробіток біткойнами. Недоліком цього способу є мовний бар’єр, оскільки для роботи з іноземними серверами потрібно знання англійської. Оплата залежить від рівня розвитку  вмінь  користувача. Новачки можуть заробляти біткойни, виконуючи такі завдання:

установка додатків; відповіді на запитання; проходження опитування; коментування записів.

Фрілансери зможуть заробити віртуальну валюту за виконання таких робіт:

створення або просування сайту; послуги дизайнера або фотографа; написання статей, переклад, редагування текстового матеріалу.

Таким чином, заробити біткойни можна, якщо набути певних навичок і за наявності бажання. Далі біткойни можна обміняти на долари.

“Чайові” в соцмережах

Цей спосіб заробітку bitcoin ще не прижився на просторах Рунета, але успішно використовується на Заході. Щоб добувати криптовалюту, необхідно вміти вільно спілкуватися іноземними мовами і виявляти активність. Робота полягає в donate, тобто в переказах від одного користувача до іншого у вигляді невеликих заохочень. Звичайно, суми малі, але за високої активності можна заробити значну кількість біткойнів.

Примітка. Враховуючи постійне підвищення курсу bitcoin, вкладення в нього дають прибуток.

Заробіток біткойнів на біржах за рахунок коливання курсу

Цей вид заробітку bitcoin можна порівняти з отриманням доходу на фондових біржах. Прибуток надходить за рахунок коливання курсу, що в деяких експертів є основним джерелом доходу. В даному випадку треба вибрати стратегію і вміти аналізувати ситуацію на ринку. Такий підхід допоможе уникнути ризиків і втрат.

На сьогодні можна знайти немало бірж, що спеціалізуються на торгівлі біткойнами. Деякі з них мають російський інтерфейс. Щоб заробити криптовалюту, треба зареєструватися на вибраному сервісі, відкрити bitcoin-гаманець, поповнити його і почати торгувати.

Заробіток на мікропозиках

Використовуючи сервіси мікропозик, можна здійснювати вклади в криптовалюті й отримувати дохід за рахунок користування власними біткойнами. Щоб гарантувати собі виплати, важливо заздалегідь вивчити вибрану платформу і перевірити її репутацію. Не варто довірятися сервісам, які обіцяють “золоті гори”.

Подвоїти біткойни за добу

Біткойн-подвоювачі розвиваються вже декілька років. Суть роботи полягає у вкладенні криптовалюти на певний період, щоб потім отримати в 2 рази більше монет. На перший погляд, що може бути простішим. Однак не всі можуть вчасно “вийти з гри”, і в цьому полягає ризик. Як правило, після третьої прокрутки криптовалюти заробляти ще вдається, а далі починають вкладати всі зароблені грошові кошти. Крім того, такі проекти швидко закриваються і учасники, які вклали у цей момент біткойни, не встигають отримати зароблене.

Таким чином, вірогідність отримання подвоєної суми і повної втрати вкладених коштів 50/50. Фахівці не рекомендують новачкам долучатися до  давно відкритих  проектів, які мають барвисту рекламу і наполегливо пропонують свої послуги.

Майнінг біткойнів

Майнінг вважається одним з високодохідних способів заробітку біткойнів, але він потребує істотних вкладень. Його суть полягає в добутку криптовалюти на спеціалізованому устаткуванні.

Майнери заробляють криптовалюту шляхом пошуку нових блоків. Добувати біткойни за допомогою комп’ютера, займаючись майнінгом, можна самостійно або об’єднуючись в пули з іншими користувачами і створюючи mining-ферми. У будь-якому разі, для отримання доходу за допомогою майнінгу плтрібні солідні вкладення на придбання потужних відеокарт та іншого устаткування, оплату електроенергії тощо. Крім використання власного комп’ютера, можна заробити криптовалюту за допомогою хмарних сервісів, які здають устаткування для майнінгу в оренду. Інший варіант – виступити орендодавцем, здаючи свій пристрій. Для цього також використовують хмарні сервіси.

Bitcoin-ферма своїми руками

Щоб зібрати bitcoin-ферму для майнінгу криптовалюти своїми руками, знадобиться таке устаткування:

комп’ютер; материнська плата з декількома PCI-слотами для установки відеокарт – оптимальним варіантом вважається використання 4 відеокарт, допустима кількість – 6; ОСУ, що відповідає материнській платі – об’єм оперативної пам’яті не має бути нижчим за 4 Гб; надійний блок живлення; процесор; жорсткий диск, об’єм якого не нижче 32 Гб; відеокарти високої потужності для того, щоб майнити криптовалюту. Можна використати модель Radeon R9 390x 8gb; перехідники Райзер, кабелі, кнопка для ввімкнення системи, емулятори монітора і т. ін.

Складання майнінг-ферми здійснюється за такакою інструкцією:

Зробити каркас з алюмінієвих куточків, прикріпити фанеру у вигляді дна, використовуючи саморізи із заклепками. Встановити материнську плату по центру фанери на “ніжках” зі шматочків пластика. Встановити на материнській платі процесор з кулером. Закріпити на алюмінієвому куточку шурупами блок живлення. Закріпити кнопку для активації системи. Встановити жорсткий диск, з’єднавши його з материнською платою за допомогою кабелю. Підключити відеокарту за допомогою перехідника Райзер і додаткового живлення.

Це зразкова інструкція складання майнінг-ферми, яка має багато нюансів і уточнень. Сучасний і найприбутковіший варіант майнінг-ферми передбачає використання процесорів ASIC. Проте він потребує істотних грошових вкладень, які можуть виявитися невиправданими, якщо дохід не відповідатиме Вашим очікуванням.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.


 

rss