Фітнес: правильне харчування і дієта

Опубликовано: 29.09.2018

видео Фітнес: правильне харчування і дієта

Дієта чи здорове харчування - говоримо з терапевтом Тетяною Анікєєвою

Якщо ви ставите собі за мету схуднути і привести свою фігуру в норму, то без дотримання певних правил тут не обійтися. І одне з цих правил буде звучати так: дієта.На сьогоднішній день, вже не секрет, що якщо людина буде переїдати і намагатися поєднувати калорійне харчування з фізичними навантаженнями, то результат може бути прямо протилежний поставленої мети. Фітнес не любить переїдання - замість очікуваного ефекту ви будете просто набирати вагу.


10 принципов питания фитнес-девушек!

Дуже часто люди мають помилкова думка, що для того, щоб схуднути, потрібно практично голодувати. І це думка не лише помилково, але й небезпечно. Якщо ви хочете досягти бажаного ефекту, то ваше правильне харчування і дієта повинні складатися з великої кількості поживних речовин, вітамінів і мінеральних речовин. Фахівці і дієтологи говорять про те, що бажано, щоб калорійність вашого раціону становила 1300-1900 калорій. Доброю звичкою буде приймати їжу чотири - п'ять разів на добу. Це допомагає розбити кількість їжі на маленькі порції. Крім того дієта буде дотримуватися в тому випадку, якщо у вашому раціоні буде достатня кількість рідини приблизно півтора чи два літри. Також


ЗАГОТОВКА ЕДЫ НА 3 ДНЯ #1 | ПРАВИЛЬНОЕ ПИТАНИЕ 🌟Olya Pins

правильне харчування не терпить газованих напоїв, мучного, солоного і копченого

правильне харчування не терпить газованих напоїв, мучного, солоного і копченого. Введіть у свій раціон більше фруктових соків. Крім того фітнес не сумісний з алкоголем і фаст-фудом.

Пройде зовсім небагато часу, і ви помітите, як фітнес і правильне харчування почне приносити вам величезне задоволення і якщо вашому організму буде щось не подобатися, то він просто-напросто буде чинити опір певному виду продуктів.

І ще фітнесом не керується тим, які у вас показники ваги. Найголовнішим буде те, як ви самі виглядаєте в дзеркалі, як себе почуваєте і відчуваєте. Дієта не є панацеєю від усіх проблем зі здоров'ям, тому харчуйтеся в задоволення тими продуктами, до яких звикли. Просто головне - не переїдайте.

Отже, прекрасного вам самопочуття!


 

rss