Виділення сукровиця. Що це і коли відбувається виділення сукровиця?

Опубликовано: 29.09.2018

Краса і здоров'я Всем

Сукровиця - це безбарвна або жовтувата рідина, яка витікає разом з кров'ю, це може бути і гнійна кровянистая рідину з наривів або виразок.

Сукровиця виділяється з ран невеликого розміру, після чого стає безбарвною плівкою, яка затягує рану, захищаючи рану від проникнення інфекції. Це природний захист піхви.


Lord Blackwood and the Land of the Unclean (SCP-093 and SCP-1867 SCP Tale)

Виділення сукровиця при вагітності

Сукровиця може виділятися і при вагітності, крім того, в деяких випадках це є нормою. Правда, в більшості випадків виділення сукровиця при вагітності свідчать про загрозу викидня. Дійсно, коричневі виділення в період вагітності становлять небезпеку і є серйозним приводом для занепокоєння, нормою можуть бути сукровичні виділення на ранньому терміні вагітності, навіть тоді коли майбутня мама навіть і не підозрює про свою вагітність. Такі виділення жінки нерідко сприймають за мізерні починаються місячні. Виділення не стануть рясніше навіть через день. Загалом, нормою може вважатися сукровиця, що виділяється в першому триместрі вагітності в дні передбачуваної менструації. Однак не всі гінекологи з цим згодні. На їхню думку, сукровичні виділення на термінах 4-5, 8-9, 11-12 тижні вагітності можуть становити серйозну небезпеку для плода.

Сукровиця при вагітності може спостерігатися і на останніх термінах, так би мовити, при відходження слизової пробки перед пологами (це може статися і в 36 тижнів вагітності, при цьому родова діяльність може початися на 40 тижні)

При виявленні сукровичних виділень в період вагітності необхідно повідомити про це свого ведучому гінеколога для визначення причини їх появи. Для цього нерідко потрібно ультразвукове дослідження, яке визначає місце кріплення ембріона, розташування і стан плаценти , серцебиття плода.

Виділення сукровиця після місячних

Поява сукровиця після місячних може бути нормою, це пояснюється підвищенням згортання крові. Одна умова - менструація не повинна тривати більше семи днів, в іншому випадку сукровиця допустима після пологів, при першої менструації, при клімаксі, при прийомі гормональних контрацептивів, а також при безплідді. Всі інші випадки з виділенням сукровиця можуть свідчити про серйозні захворювання. Тому при виявленні сукровиця після місячних зверніться до гінеколога якомога швидше.


 

rss