Новорічні феєрверки в Європі: куди поїхати на Новий 2013 рік?

Опубликовано: 29.09.2018

Краса і Здоров'я Туризм

Головні площі європейських столиць в новорічну ніч розквітають фантастичними різнокольоровими вогнями: це змагаються сотні майстрів піротехнічного справи, які приїжджають сюди на конкурс феєрверків.

Вогняне шоу справляє на глядачів незабутнє враження. Після закінчення вистави бажаючі продовжують святкувати настання Нового року в одному з численних кафе і ресторанчиків, в молодіжному нічному клубі, а то й просто на вулиці - весело буде всім!


Новий рік у Франції

В яку ж країну відправитися в цьому році? Вибирайте на свій смак!

Лондон

Над Темзою в повітря злітають тисячі різнобарвних ракет, шикуючись в хитромудрі фігури і проливаясь вогненним дощем. Це прийшов час новорічного феєрверку в Лондоні. Мешканці та гості столиці Великобританії починають стікатися в центральну частину міста, як тільки опускаються ранні зимові сутінки.

Площа поблизу Вестмінстерського абатства в лічені хвилини заповнюється веселими людьми з пляшками шампанського, серпантином і хлопавками. Всі чекають останнього удару Біг-Бена, щоб насолодитися неймовірним по красі видовищем, коли світяться ракети відбиваються в спокійних водах Темзи і висвітлюють величезне колесо огляду.

Амстердам

У столиці Нідерландів слід займати місця на мосту, прокладеному між каналами Прінсенграхт і Блумграхт. З настанням святкової півночі звідси найкраще видно численні феєрверки, на які Амстердам не скупиться в цю ніч.

Відображення у водах каналів створюють враження, що в нічне небо злітає набагато більше вогнів, ніж насправді, - це приголомшливе видовище.

Берлін

Туристи з різних країн спеціально намагаються потрапити на Новий рік в Берлін, щоб помилуватися казковим видовищем, - масштабним феєрверком. Мільйони людей дивом поміщаються на одній з найдовших вулиць міста, де проходять шоу-програми і концерти світових знаменитостей.

Рівно опівночі музика стихає, і несподівану тишу розриває тріск численних піротехнічних зарядів - небо над Берліном стає різнобарвним, як веселка, від феєрверків. Тут же повітря оголошується захопленими криками берлінців і гостей міста.

Цюріх

Цей швейцарський місто завжди зустрічав Новий рік скромно і тихо. Лише в останні роки вирішено було зробити Цюріх місцем проведення масштабних піротехнічних уявлень. Потрапивши сюди в Новий рік, ви не пошкодуєте - головне, дістатися до Цюріхського озера.

По-справжньому казкове дійство пропонує подивитися господар одного з популярних готелів. По гладі озера величаво пливуть кораблі, з яких добре видно безліч яскравих вогнів, що вибухають у темному небі і обпадають вниз фантастичним водоспадом.

Мюнхен

Приїхавши сюди зустрічати Новий рік, всі туристи знають: принадність Мюнхенського свята полягає в постійному русі. Жителі міста і приїжджі зустрічаються один з одним на людних вулицях, обмінюються вітаннями й рухаються далі, до нових зустрічей і знайомств. Мета більшості присутніх - дійти до Тріумфальної арки або до Олімпійського парку. Саме у цих місцях з останнім ударом годинника, опівночі, починаються професійні вогняні шоу, а також аматорські піротехнічні вистави - часто не менш видовищні і цікаві.

Як бачите, багато європейських міст здатні подарувати на Новий рік радість феєрверків, так що вам залишається тільки вибирати місто собі по душі!

Автор: Ольга Моісеєва

Стаття захищена законом про авторські та суміжний права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на женский сайт www.inmoment.com.ua обов'язкова.

Повернутися на початок розділу Туризм і відпочинок

Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я


 

rss