Фіброміома матки і фіброзно-кістозна мастопатія Народна медицина – Лікування народними засобами і методами, рецепти від хвороб і болю

Опубликовано: 29.09.2018

Фіброміома матки і фіброзно-кістозна мастопатія

Сухий огіркової бадиллям, зібраної восени, можна вилікуватифіброму матки і фіброму молочної залози.

Для цього взяти подрібнену суху бадилля 1 ст. ложку і залити 600 мл води. Кип’ятити 5 хвилин, настояти 2 години, процідити. І розділити цей настій на 3 дози, приблизно 3 склянки. Пити настій по 1 склянці на день, починаючи з 7 години ранку, через кожну годину по 1 ст. ложці, поки склянку не звільниться. Приблизно до 19 годин. Пити поспіль один день, другий, третій. Місяць – перерва. Лікування повторювати щомісяця до одужання.

Харчування звичайне. Пропити 4 місяці, зробити УЗД, щоб дізнатися, чи вам лікування далі.

Коментар Печеневський А.В.: Рецепт читачки сумнівний в плані лікування фіброміоми матки (ФММ) і фіброзно-кістозної мастопатії (ФКМ) за допомогою огіркової бадилля. Поясню чому:

1.Ісходя з народного досвіду, огіркова бадилля застосовується для розчинення уратних солей (сечокам’яна хвороба, подагра, остеохондрози, артрози), має сечогінну та протизапальну дію, лужним сечу.

3. Припускаю, що бадилля допомагає, якщо її застосовувати по 3 дні напередодні і в період протікання місячних. У цьому випадку набряк внутрішніх органів зменшується, проходять болі і створюється видимість лікування.

Тому я наполягаю на необхідності лікарської верифікації, і тоді повідомляйте нам свої рецепти одужання.

Від себе бажаю міцного здоров’я всім читачам і читачкам.

Коментарі до «Фіброміома матки і фіброзно-кістозна мастопатія»:

це не таке вже просте захворювання. Я зустрічала жінок хворіють на це захворювання. На мою думку треба лікуються медикаментозно, а народнае кошти використати кавк дополненіе.Одной бадиллям справі не допоможеш.

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про нові відповіді на дану тему, писати коментарі від свого імені і не чекати поки їх перевірить адміністрація, переглядати сайт з меншою кількістю реклами і отримати додаткові можливості, зареєструйтесь.

У цій категорії знаходяться рецепти народної медицини, надіслані читачами. Народна медицина хороша тим, що її рецепти перевірені часом і людьми. Так само дуже важливим плюсом народної медицини є її відносна доступність і нешкідливість. Адже майже всі народні кошти є природними, а значить шкоди від них менше, ніж від медикаментів і таблеток. Адекватний і розуміючий чоловік вибере народну медицину медикаментозному лікуванню. Але перед тим як застосовувати ті чи інші народні рецепти проконсультуйтеся з вашим лікарем, щоб уникнути ускладнень.

Tags: матка , медицина , метода , хвороба


 

rss