Як почати вивчати іноземні мови з дитиною

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як почати вивчати іноземні мови з дитиною

Вивчити мову в дорослому віці. Поради

Сучасний світ таїть безліч можливостей для саморозвитку. Зараз практично будь-яка людина може самостійно навчитися якогось навику без сторонньої допомоги, в тому числі і мовам.І якщо раніше вивчення іноземних мов могли дозволити собі діти з аристократичних сімей, то вже зараз дитина з простої сім’ї може скористатися цією можливістю.

Враховуючи той факт, що майже в кожному будинку є комп’ютер та Інтернет, варто тільки підібрати ефективні посібники та підручники для навчання дитини іноземної мови.


Швидко вивчити англійську мову! Міф чи реальність?

Кожен з нас по-різному засвоює нову інформацію: хтось з ходу запам’ятовує складні граматичні конструкції і нові слова, а кому-то необхідно час, щоб запам’ятати весь пройдений матеріал. Дітям в цьому плані, на думку психологів, набагато простіше. Формується мозок вбирає як губка нову інформацію, а значить, навчання дітей іноземної мови пройде успішно.


ПРО МЕТОДИ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Однак головна проблема полягає в іншому: багато батьків не знають, з чого і коли почати вивчення мови. Більшість вважає, що до школи краще не турбувати малюка, пояснюючи це тим, що він свою рідну мову ще не до кінця знає. Погодитися з цим твердженням складно. Розвиток дитячої мови починається з самого народження дитини – він вже вміє слухати і розпізнавати мову, інтонацію, структуру пропозицій. А значить, чим раніше почати навчання дітей іноземної мови, тим швидше вони зрозуміють його основи. До 2-3 років дитина вже починає самостійно відтворювати накопичену іноземною мовою інформацію.

Найлегше засвоїти мову дитині буде в дошкільному віці. До 9 років весь отриманий матеріал буде записаний в пам’яті дитини, який він волею-неволею буде знати і використовувати за призначенням. Кращим способом навчання дітей іноземної мови буде включення образної пам’яті, яка в цьому віці найкраще працює: словесна пам’ять приходить після 7-8 років.

Логічним початком навчання дитини буде постановка правильної вимови. На даному етапі не обійтися без допомоги викладача: ідеально, якщо він буде ще й носієм мови. Відбуватися вивчення іноземної мови дошкільників має не в класі за партою. Захопити дитину можна за допомогою ігрової форми навчання: розучування пісень і віршів, ігор і коротких театральних сценок, які принесуть куди більше користі, ніж складання конспекту.

Необхідно пам’ятати і про те, що завдання неодмінно повинні відповідати віку і бути цікавими самому малюкові. При можливості обов’язково запишіть дитину на курси навчання іноземної мови з носієм в особі викладача. Так малюк не тільки буде пізнавати основи, але і навчиться спілкуватися на ньому з однолітками в групі. В даний час існують групові заняття з іноземних мов для дітей з 3-х років.


 

rss