Дитячі ігри на природі

Опубликовано: 29.09.2018

видео Дитячі ігри на природі

СПРИТНІ ДОЛОНЬКИ (гра на увагу та стимуляцію моторики)

Зміст:

Ігри Фарби Веселі поєдинки Тушканчик Мушкетерський бій

На відміну від більшості дорослих діти більш рухливі і активні. Виїжджаючи на свіже повітря, багато батьків стикаються з проблемою, чим зайняти непосидючих малюків.З допомогою цікавих дитячих ігор на природі ви допоможете дітям провести час з користю і задоволенням.

Хованки і догонялки – це далеко не все, чим можна розважити дитину на свіжому повітрі.

Виїзд на природу – це завжди маса можливостей для активного відпочинку. Рухливі і цікаві ігри дітям на пікніку сподобаються більше, ніж інтелектуальні конкурси. Не бійтеся прийняти участь у дитячому веселощі. Дитячі ігри на природі з дорослими допоможуть вашій дитині стати більш розкутим та комунікабельним в суспільстві. Всі запропоновані тут гри – колективні, тому включайте в процес якомога більше учасників, як серед дітей, так і серед дорослих.


Димер - Дитячі ігри 2014.

Фарби

Всі гравці стають у лінію, ведучий відходить від них на кілька кроків і відвертається. Потім один з учасників запитує, навіщо він прийшов. Ведучий відповідає, що йому потрібна фарба і називає будь-який колір. Потім всі гравці, на одязі яких є названий відтінок, тримаються руками за нього, а решта учасники намагаються втекти від ведучого. Водить той, кого ведучий зловив першим.


Игры для детей на природе [Любящие мамы]

Веселі поєдинки

Ідеальна для проведення ця дитяча гра на природі, так вона вимагає великий вільний простір. Кожному з гравців до щиколоткам прив’язується по одному повітряної кулі. В одному поєдинку може брати участь лише два гравці. Їх завдання – якомога швидше лопнути кульки на ногах суперника. Руки при цьому використовувати не можна, вони схрещені за спиною. Гра закінчується, коли обидва кульки на ногах одного з учасників не будуть ліквідовані.

Тушканчик

Весела і рухлива гра у формі естафети. Гравці стають у дві лінії. У кожній команді має бути однакова кількість учасників. Завдання кожної групи – подолати відстань до фінішу і назад, затиснувши між колінами невеликий м’ячик. Перемагає та команда, чий останній учасник швидше повернувся до старту.

Мушкетерський бій

Для цієї дитячої гри на природі знадобиться невелике, але рівне колоду. Обидва гравці встають на різні кінці колоди і б’ються довгими повітряними кулями. Той, хто перший зіскочив з поверхні, програє.

Розважаючи дітей на природі, намагайтеся вибирати для них рухливі, але разом з тим і безпечні ігри. Перед початком розваги обов’язково перевірте ігрову зону на наявність осколків, гострих гілок і каменів.


 

rss