НП в дитячій кімнаті

Опубликовано: 29.09.2018

видео НП в дитячій кімнаті

Як волонтери відновлюють зіпсовані малюнки на Арці

Медікіутверждают, що половина всіх дитячих травм відбувається не на вулиці, пеклом. Малюки від року до трьох активно пізнають світ, лізуть, як кажуть іхродітелі, в усі дірки поспіль і набивають найбільші шишки. До речі, саме забій голови - найчастіша дитяча травма. Вберегти від неї малишаможно, але якщо вже нещастя сталося, треба діяти швидко іправільно.Шишки бувають різні

Якщо дитина вдарився і на місці цього удару прямо на очах росте синювата шишка без крові, потрібно відразу ж прикласти до неї рушник, змочений холодною водою або ж грілку з льодом. Для того щоб припухлість швидше пішла, на неї можна нанести йодну сіточку.

Якщо малюк налетів на гострий кут і з ранки йде кров, візьміть шматочок чистої марлі і капніть на неї кілька крапель перекису водню. Прикладіть тканину до кровоточить місця і підтримайте її до зупинки кровотечі. Якщо рана складна, накладіть на голову тугу пов'язку і зверніться до травмпункту.


Гінекологічне відділення полтавської лікарні без гарячої води

Малюк може вдаритися настільки сильно, що доведеться викликати швидку. Без цього ніяк. Навіть якщо він не знепритомнів, але відчуває шум у вухах або нудоту, потрібно обов'язково звернутися до лікаря, так як удар може привести до струсу мозку.


Відеоогляд дивану Капелька (виробник Меблі Сервіс)

Мама, в око щось потрапило

Діти такі непосиди, їм цікаво все і вся. Не дивно, що вони умудряються знайти пил там, де її немає і пограти з тим, з чим грати не можна. Всього одну мить - і ось в очках малюка вже якась бяка. Не дозволяйте йому терти очі і відразу ж промийте очі кип'яченою водою. Якщо такої немає під рукою, підійде мінеральна з пластикової пляшки. Змочіть шматочок чистої ватки у воді і проведіть їм від зовнішнього куточка ока до зовнішнього. Якщо частки забруднення простим промиванням не видаляються, закапайте в око воду. При почервонінні око, промийте їх свіжою заваркою. Якщо набридлива смітинка не дає малюкові спокою, відвезіть його до окуліста.

Їжа не в то горлечко потрапила

Дитина пізнає світ і рот в цьому бере найактивнішу участь. Ось чому малюки ковтають всілякі намистинки, сунуть в рот детальки від машин і давляться кісточками. Маленькі зубки не здатні утримувати їжу в роті, а дитяча гортань розташована вище, ніж у дорослих. У підсумку шматочок їжі може потрапити не в той горлечко і з часом заподіяти дитині дуже багато проблем. Як тільки дитина почала задихатися, переверніть його вниз головою, побити йому між лопаток або різко потрясіть тіло. Якщо піщинка або бусинка потрапила в ніс, тут же попросіть дитину висякатися. Нехай рухає носиком до тих пір поки стороннє тіло не вийде.

Малюк обпікся

Якщо дитина обпікся, охолодіть обпечену ділянку шкіри під струменем холодної води або помістіть на шкіру пакет з льодом. Теж саме відноситься до випадку, якщо малюк випадково прищемив руку дверима.


 

rss