Як розвинути у дитини хороший смак

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як розвинути у дитини хороший смак

Жизнь в Португалии: Лиссабон. Переезд в Португалию | ЭКСПАТЫ

Розвиток дитини відбувається під впливом предметів, які його оточують. Завдяки деяким предметам, можна розвинути у дитини гарний смак і музичний слух.Ваша дитина любить малювати? Запропонуйте йому розфарбувати власну футболку або джинси - для цього існують набори стійких фарб і різні трафарети. Уявляєте, з якою радістю він буде носити речі зі своїми «витворами мистецтва» або пити з власноруч розфарбованої чашки!

В ігри для малюків, захоплюються ліпленням, входять гіпс або глина, форми і фарби. Дитина може самостійно виліпити рамку для фотографій, вазочку, фігурки тварин. А після випалу розфарбувати вироби на свій смак. У цій серії є і картини з елементами з гіпсу, причому дитина повинна не тільки виліпити фігурки, але і розфарбувати всю картину.


«Розвивати смак до кіно потрібно з дитинства» Денис Іванов | Hromadske.art

Маленьким рукодільниця для розвитку підійдуть набори для плетіння з бісеру фенечек і бус, для в'язання та вишивки.

Щоб ознайомити дитину з шедеврами живопису, для розвитку дитини не обов'язково організовувати виснажливі походи по музеях - для цього існують барвисті альбоми для дошкільнят. У них зібрані репродукції картин із зрозумілим дітям сюжетом, поміщені розповіді про художників та питання для обговорення побачених полотен.

Гарний подарунок маленьким меломанам - аудіокасети і диски з пісеньками з відомих мультфільмів, збірники мелодій, складені для маленьких представників кожного знака зодіаку, для дітей різного віку. Класичні твори представлені як в оригінальному звучанні, так і в перекладенні, адаптованому для дітей.

В останні роки з'явилося багато улюблених дитячих музичних казок, озвучених знаменитими акторами.

Корисні записи звуків природи: пробуджується лісу, океану, співу птахів або шуму дощу. У маленького слухача виробляються хороший слух і тонкий смак, він знайомиться з видатними музичними творами, підспівує улюбленим героям і відмінно засинає під ласкаві колискові пісні.


 

rss