Істерика в магазині: що робити?

Опубликовано: 29.09.2018

видео Істерика в магазині: що робити?

Как остановить детскую истерику в супермаркете? – Все буде добре. Выпуск 986 от 21.03.17Хто не стикався в магазині з істерикою своєї дитини, коли той бажає придбати все, що тільки знаходиться на прилавках! Навколо маса цікавих іграшок, що ваблять солодких страв і красивих нарядів. Зрозуміло, все це хочеться купити. А у відповідь на ваш відмова надходить щире запитання малюка про те, що, невже, вам шкода ?! Така поведінка також може бути виражене і в постійному очікуванні того, що ви, прийшовши з роботи, принесете з собою якийсь подарунок або шоколадку. У чому ж причина такої поведінки і що з цим робити?


Николь УКУСИЛА ОСА на съемках клипа / Мы открыли СВОЙ МАГАЗИН / Фотосессия моделей Николь и Алисы !!

Винні батьки

Подібна поведінка часто формують самі дорослі. Якщо малюк кілька разів отримував те, що бажає, на його вимогу, то вам навряд чи слід чекати від нього іншої реакції. Проблема в тому, що ми часто самі не розуміємо, що провокуємо таку поведінку.

Говоримо про причини та рішення дитячих істерик з психологом Лесею Ковальчук

До подарунків привчають родичі, адже без нашої участі малюк не навчиться подібному. Це, зокрема, стосується випадків, коли дорослому необхідно зайнятися чимось. У подібному випадку він, відповідно, дає малюкові потрібне. Таким чином малятко засвоює, що для виконання його примхи треба тільки заплакати або влаштувати скандал. У цьому випадку дорослі обов'язково здадуться, а він отримає бажане.

Якщо подумати, ви напевно зможете пригадати кілька ситуацій, коли викроювали для себе 15 хвилин вільного часу в обмін на мультик або гостинець.

Нагорода

Задумайтесь, для того, щоб пройти від будинку до дитячого садка, необхідно минути кілька магазинів і ларьків. І кожен раз ви ставите питанням: а чи витримає малюк подібний шлях без сліз? Навряд чи, якщо ви не поміняєте тактику.

Для початку спробуйте стимулювати дитину. Можна обговорити з ним, що ви вчите дні тижня і, якщо він до суботи нічого не стане просити, то в цей день ви купити йому подарунок. Таким чином, малюк вивчить дні тижня і заощадить вам нерви. Можна в якості призу пообіцяти піти в дитячий магазин і купити іграшку, тільки треба заздалегідь обговорити суму, яку ви готові витратити.

Якщо протягом тижня дитина відвідує з вами супермаркет, то придумайте для нього список занять. Можливо, йому цікаво буде відшукати борошно і покласти її у візок, а, можливо, він захоче зважити яблука. У будь-якому випадку малюк завжди хоче відчувати себе значущим і в процесі виконання вашого завдання може навіть забути про нагороду.

Важливі правила

Пам'ятайте, що дитина не має поняття, що таке інфляція і зарплата. Він просто хоче володіти конкретним предметом саме тут і безпосередньо зараз. Якщо ви йому відмовите, не пояснивши причин, він обов'язково буде злитися і ображатися на вас. Спробуйте роз'яснювати, чому в конкретний момент не можна придбати дану іграшку.

Це, наприклад, може бути:

• Відсутність необхідних грошей в конкретний момент;

• Не той день тижня. Це «працює» в тому випадку, коли ви, наприклад, домовилися купувати іграшки в певний день. Крім того, в цьому випадку також можна запропонувати малюкові порахувати, скільки днів залишилося до обумовленого.

• Якщо товар пропонують, наприклад, в електричці, можна сказати, що це не те місце, де варто купувати речі, оскільки вони поганої якості.

У тому випадку, якщо дитина все ж закотив істерику, спробуйте не звертати на нього уваги. Це, звичайно, дуже складно, але якщо малюк побачить, що метод не працює, дуже швидко перестане його застосовувати.


 

rss