Різниця у віці 20 років

Опубликовано: 29.09.2018

видео Різниця у віці 20 років

Якщо чоловік молодший | Аксіома кохання

«Любові всі віки покірні» - ніхто не візьметься з цим сперечатися, оскільки жодна людина не може знати того, коли його торкнеться це світле почуття. У даній статті піде мова не про просту любові, а про нерівні відносинах, коли один з партнерів старше іншого на 20 років. Наскільки гарні ці шлюби? Чи варто погоджуватися на них або краще підшукати собі ровесника?"

Звичайно, коли відмінність у віці між чоловіком і жінкою становить близько 20 років, тут можна говорити про те, що шлюб побудований різними поколіннями. Вирішувати, комфортно їм у цьому випадку чи ні, звичайно ж, повинні самі закохані, проте заперечувати факт просто величезних відмінностей безглуздо. Як правило, в таких нерівних шлюбах чоловік старший, але бувають ситуації з точністю до навпаки.


"Як різниця у віці впливає на стосунки?" - "Секрети щастя" №10

Причини нерівних шлюбів

Існує кілька причин, за якими дівчата (і молоді хлопці, хоча рідше), погоджуються на нерівний шлюб. Серед них:

Матеріальна зацікавленість. Як не сумно, саме матеріальна зацікавленість більш молодого партнера стає головною причиною, по якій здійснюються шлюби з різницею 20 років. Меркантильні дівчата і юнаки тягнуться до грошей зрілих чоловіків і жінок, які вже багато чого досягли в житті, і можуть дозволити собі у фінансовому плані набагато більше, ніж люди молоді. Такий союз, звичайно, більше нагадує діловий контракт, ніж шлюб по любові - роль кожного партнера заздалегідь прописана, від юного партнера - молодість, від більш зрілого - матеріальне благополуччя. Досвід. Нерідко молоді люди дивляться по-особливому на партнерів, які значно старше їх, тому що їм не вистачало в дитинстві материнської або батьківської любові. Кожній дівчинці, наприклад, потрібен добрий і люблячий тато, який буде любити її і зігрівати в своїх сильних руках. Якщо у дівчинки такого не було, то підсвідомо вона буде прагнути до більш зрілого партнеру, намагаючись заповнити недостачу батьківської уваги. Навряд чи такі почуття можна назвати справжньою любов'ю, оскільки дівчинка, швидше за все, усвідомлює, що їй все ж потрібен в чоловіки чоловік, а не батько. Конфлікт інтересів з однолітками. Часто буває так, що молодій дівчині або хлопцю абсолютно не цікаво зі своїми ровесниками, їх дратує постійний «вітер в голові», відсутність серйозних планів, небажання сприймати відносини всерйоз. Часто саме тому доля зводить молодих людей з партнерами значно більш досвідченими, відповідно, з різницею в 20 років і більше. Любов .  Звичайно, в деяких ситуаціях саме це почуття з'єднує людей з відмінностями у віці в кілька десятків років. Почуття у закоханих настільки сильні, що різниця у віці в роки просто не має ніякого значення. Таке трапляється, не дуже часто, але все ж трапляється. Такі шлюби будуються на любові і взаєморозуміння, і перешкодити щастя закоханих не може ніхто.

Мінуси шлюбів з різницею у віці 20 років

Не секрет, що суспільство із засудженням ставиться до подібного роду шлюбам. Хоча не так давно шлюби з різницею у віці між чоловіком і жінкою в роки ні для кого не були ніж те незвичайним, і навіть навпаки, саме такі союзи вважалися абсолютно нормальними, і до речі, меркальтіность нареченої ні в кого не викликала осуду або презирства. Сьогодні ситуація змінилася, і в таких шлюбах люди почали помічати масу негативних рис.


Разница в возрасте - помеха для отношений?

Головний мінус таких союзів - це різниця в інтересах. Вік і звички людини з віком змінюються, в чому немає нічого дивного. Зрілому партнерові не зрозуміти молодого навіть з тієї причини, що з віком також знижується і активність, що не може не позначитися на звичках і способі життя. У молодого же партнера енергія просто б'є ключем, йому постійно хочеться перебувати в русі. Саме тому парі, в якій один партнер старше іншого на багато років, складно знайти ідеальне співвідношення активного і пасивного відпочинку.

Ще один недолік - переживання старшого партнера з приводу віку і старіння . 20 років - не дуже помітні, коли одному з партнерів 25, а іншому 45 років, з часом різниця стане набагато більш відчутною. Самі переживання не приносять більш молодому партнеру ніяких неприємностей, проте їх наслідки - ревнощі, безпідставні причіпки, страх втратити другу половинку - це все може порушити гармонію у стосунках.

Небажання або неможливість мати дітей - Ще одна велика проблема шлюбів, в яких один з партнерів старше на багато років. Доросла людина, у якого вже є діти, навряд чи захоче повторення безсонних ночей та інших «принад» присутності маленьких дітей в будинку. А якщо у нього немає дітей до сиз пір, то і навряд чи йому вже захочеться. Більш молодий партнер прагне реалізувати свій батьківський інстинкт, що може призвести до конфліктних ситуацій.

Плюси шлюбів з різницею у віці 20 років і більше

Однак не були б такими частими шлюби з великою різницею у віці, якби в них були одні мінуси. Плюси, звичайно ж, теж є.

До одного з головних плюсів нерівних шлюбів можна віднести значний життєвий досвід старшого партнера. Нерозсудливості вже немає, а твердий розрахунок допоможе родині стати успішною не тільки в матеріальному плані, але і в плані відносин. Більш зрілий партнер буде підтримувати молодого в усіх складних ситуаціях, з яких, як правило, буде знаходити єдино правильний вихід.

Ще один плюс - фінансова незалежність більш зрілого партнера. У молодих пар найчастіше нічого немає за душею - ні власного житла, ні автомобіля, ні будь-яких заощаджень, щоб забезпечити собі нормальний відпочинок, та й що приховувати, і доходів особливих немає, щоб дозволити собі дорогі покупки або гідний відпочинок. Відсутність фінансових проблем - одна із запорук того, що скандалів і проблем у сім'ї буде менше.

Якщо в такій сім'ї народиться дитина, то зрілий партнер стане самим краще батьком на світі, він буде цінувати кожну мить, проведений з малюком, для нього це буде справжнє щастя. А адже в ранніх шлюбах часто буває навпаки, і дитина досить часто стає однією з причин розставання подружжя, один з яких не може впоратися з відповідальністю.

Статті за темою "Різниця у віці 20 років"


 

rss