Хто такі «пікапери»?

Опубликовано: 29.09.2018

видео Хто такі «пікапери»?

Дівчата ви знаєте хто такий Вася пікапер?

Спокушання жінок є найбільш неоднозначною і цікавою темою. А те, що неоднозначно і цікаво, завжди має своє коло зацікавлених. У даному випадку мова йде про пікап і пікаперів. Пікап — це ціла наука про те, як за короткий час спокусити дівчину з мінімальними зусиллями і швидко розвести її на секс.


Осторожно: ПИКАП !! )))))

ХТО Ж ТАКІ ПІКАПЕРИ?

Це ті чоловіки, які практично весь свій час витрачають на те, щоб поневірятися по вулицях у пошуках дівчат і реалізовувати свої наполеонівські плани любовного характеру.

Основними принципами пікапа вважаються:

1.       Будь-яка дівчина піддається звабленню. Головне — знайти підхід.


Пикап. Как соблазнить девушку на секс. Дрифт на бентли.

2.       Чим більше досвіду, тим більше успішності, тобто чим більше практики, тим крутіше.

3.       Не існує найкращої дівчини в світі, тому міняти всіх дівчат на одну єдину — дуже безглуздо!

Стиль життя у типового пікапера носить хаотичний характер. Чоловікам-пікаперам постійно хочеться нових відчуттів і нових жінок. Це закладено в їх природі. Якщо звичайні чоловіки намагаються це приховувати, то пікапери, навпаки, виставляють все це напоказ!

Вони практично не соромляться показувати, що вони відчувають бажання до багатьох жінок. Причому, непостійним і відразу. Потім після тимчасових нагулів багато пікаперів заводять собі постійних партнерок.

Життя пікапера складається з походів на вулиці, в кафе і бари, на часті тусовки і дискотеки. Дуже часто лідери таких тусовок збираються разом, щоб обговорити який-небудь новий план пікапа. Нічне життя спокусника-пікапера дуже різноманітна.

Як зрозуміти: пікапер перед вами чи ні?

Викриття пікапера можливе як за стандартними прийомам, так і заганяючи його в незвичайну ситуацію.

Ось деякі прийоми, які підтверджують, що перед вами типовий пікапер:

•        знайомство починається нестандартно. Молода людина звертається до дівчини з незвичайним розмовою, іншими словами є підозра на те, що дана ситуація підстроєна самим молодим чоловіком;

•        в самому початку спілкування чоловік постійно намагається доторкнутися до дівчини: то обіймає, то волосся дівчини поправляє, то якось підтримує, то пропонує поворожити по руці;

•        після знайомства бере номер телефон і тут же зникає, потім дзвонить через тиждень і, як ні в чому не бувало, призначає зустріч;

•        без видимих причин і дуже швидко у дівчини виникає відчуття, що з цим чоловіком вона знайома давно і у них багато спільного. От якось перейнявся він довірою, і все тут;

•        в його телефоні записані практично одні жіночі номери по іменах;

•        чоловік-пікапер запрошує дівчину на побачення в дуже нестандартне місце;

•        на третій зустрічі в дуже наполегливій формі чоловік підштовхує дівчину до «спонтанної близькості», моделюючи «випадкової» ситуацією.

Велике питання, як саме ставитися до пікапу. З одного боку, якщо ваше серце шукає нових пригод і ви прекрасно розумієте з ким маєте справу, то можете дозволити собі трохи «відірватися». З іншого боку, довгих відносин можете не чекати, тому, якщо ви людина влюблива, то краще просто мовчки піти і почати ігнорувати наполегливого залицяльника.

Вам сподобалась статья? Розкажіть про це Друзям!

 

rss