Гірчична маска для волосся, прискорює ріст волосся.

Опубликовано: 29.09.2018

видео Гірчична маска для волосся, прискорює ріст волосся.

Как БЫСТРО отрастить ВОЛОСЫ! Маска для улучшения роста волос

Рецепт такої маски дуже насправді дуже простий і грунтується на тому, що гірчиця « пече » та зігріває шкіру голови  викликаючи при цьому прилив крові безпосередню до волосяних цибулин :


Маска для роста волос: плюс 10 см за 3 месяца – Все буде добре. Выпуск 916 от 17.11.16

    Дві столових ложки простого  гірчичного порошку який продається в  будь якому відділі спецій, розвести добре підігрітою водою     Дві столових ложки такої гарячої води     Один яєчний жовток     Дві столових ложки оливкової реп’яхової,  ( персикової або будь-якої іншогї косметичної олії)     Дві чайні ложечки цукру ( варто зазначити,  що чим більше цукру,  так би мовити, тим « зліша » гірчиця )

Гірчична маска для волосся

Нанести на волосся таким чином, щоб більша частина потрапляла на шкіру голови та в жодному разі  не зачіпала кінчиків волосся, особливо сухих кінчиків (для кращого ефекту такої маски  можна змастити сухі кінчики  будь-якою теплою косметичною олією). Після такої процедури укутати голову плівкою целофану  або пакетом, на що зверху одягнути теплу шапку , хустину або замотати махровим рушником. Тут хто як звик !

Почекати потрібно  близько 30-50 хвилин, в залежності від того,  якою мірою  пече гірчиця. Якщо можна терпіти, то  для кращого результату походити так одну годину, мріючи про довгі розкішні коси. А якщо вже зовсім « припікає», то тільки 15-20 хвилин.

Слід зазначити що обов’язково, перший раз, треба висидіти 15 хвилин , навіть якщо виникає враження, що на голові зараз сталася страшна атомна війна. Якихось 15 хвилин жодної шкоди ні шкірі голови ні волоссю не завдадуть (перевірено багатьма ), а якщо  звикните, то потім  і годину просидите .

Маску необхідно робити  раз на тиждень , максимум два рази при дуже жирному волоссі (дана маска значною мірою прибирає зайві жирові  виділення) .

Потім змийте маску тепленькою водоюта помийте волосся шампунем. Для кращого ефекту можна нанести будь-який бальзам  – активатор росту волосся. Добре зарекомендувала себе хороша лінійка засобів « Золотий шовк» .

Якщо ви по-справжньому хочете досить швидко відростити красиве довге волосся , то таку маску робіть хоча б один місяць. Гірчична маска для волосся досить суттєво прискорює ріст волосся та  зміцнює їйого, надає більшого об’єму і густоти, крім того вона ще вирішує низку проблем що стосуються  жирного волосся , оскільки таке волосся не так швидко брудняться . Кінчики сухого волосся обов’язково необхідно змащувати косметичним маслом.

Після регулярного застосування такої  маски з гірчицею у багатьох чоловіків стало з’являтися нове волосся на бликучих залисинах , воно ставало густішим, тоді як до цього було рідким.

Спробуйте цю ефективну,чудову маску! А піля того як з’явиться перший результат, вас вже буде не зупинити!

Гірчична маска для волосся: Часті питання

Як часто можна робити маску з гірчицею для росту волосся ?

Все залежить від того які у вас волосся .

При нормальної жирності / загрязняемости голови маску слід робити один раз на тиждень.

Якщо жирні шкіра голови  та волосся , то варто робити один раз на п’ять днів .

Якщо у вас сухе волосся , то маску не слід робити частіше аніж один раз на десять днів .

Скільки можна робити маску з гірчицею і який перерву треба робити ?

Бажано маску використовувати протягом одного місяця , дотримуючись перерви між нанесеннями маски.

Треба робити перерву на 6 місяців після одного місяця використання маски. Потім можна повторювати процедури.

На скільки відросте волосся після одного місяця використання гірчичною маски ?

Все дуже індивідуально. Але результати досить хороші і за 1 місяць використання маски можна досягти зростання в 6 см.

Куди наносити маску ? на яке волосся чисті чи брудні ? вологі або сухі ?

Наносити виключно на шкіру голови так як. маска сильно сушить волосся . Наносити можна на брудні волосся , (з урахуванням того , що з вечора вимите волосся на ранок вже вважаються брудними ;)) , але не засмальцьовані . І бажано на вологі.

Чому гірчична маска для волосся не гріє ?

Як варіант у вас прострочена гірчиця, або у деяких виробників така гірчиця, що вона гріє дуже слабо ( у яких саме точно не підкажемо ). У вас дуже низька чутливість шкіри. Або вам варто додати трохи більше цукрового піску.

У гірчичній масці можна використовувати мед замість цукру?

Так, але ви повинні пам’ятати, що мед освітлює волосся ( у великих кількостях звичайно).

Замість гірчичного порошку можна використовувати готову гірчицю ( в тюбику )

Не варто цього робити, в такий гірчиці міститися різні домішки. Тому краще всього використовувати гірчичний порошок. Коштує він не дорого і придбати його можна в аптеці або в магазинах у відділі спецій.

Хочеться зауважити, що шкоди від маски не повинно бути з причини того, що в ній використовуються тільки натуральні продукти, без яких лікарських препаратів. Єдине, ви повинні бути точно впевнені, що у вас немає індивідуальної непереносимості тих чи інших продуктів.

Відео гірчична маска для волосся в домашніх умовах з гірчицею.


 

rss