Як правильно вибрати ковролін в дитячу

Опубликовано: 03.09.2018

Напевно, кожній родині хоча б раз доводилося робити ремонт. І однією з проблем будь-якого ремонту є вибір різних матеріалів для обробки приміщень. Які саме матеріали використовувати, залежить і від того, які особливості місцезнаходження нашого житла, його планування і площа, і від того, яку суму ви можете дозволити собі витратити на ремонт, а також від того, що вам найбільше потрібно у вашій квартирі, і який дизайн приміщення ви хочете вибрати.


«Все буде добре» Выпуск 7. Выводим пятна

Зазвичай вибору підлогового покриття в процесі ремонту приділяється значно менше часу, ніж решті, однак це зовсім несправедливо, адже комфорт в нашому будинку практично безпосередньо залежить від того, що у нас на підлозі, саме підлогу приміщення несе найбільше навантаження. Якісне покриття для підлоги часто забезпечує як збереження тепла в нашій оселі, так і певну ступінь шумоізоляції в ньому, а, крім того, має гарний і естетичний вигляд і по ньому просто приємно ходити.

Найчастіше, якщо в сім`ї є діти, особливо молодшого віку, постає проблема облаштування дитячої кімнати. І тут вибір підлогового покриття - найбільш важливе питання, адже маленькі діти протягом дня досить багато часу проводять саме на підлозі.

Сьогодні існує величезна кількість найрізноманітніших підлогових покриттів, які можна використовувати майже в будь-якому приміщенні, в тому числі і в нашому домі. Однак найчастіше використовується такий матеріал, як ковролін, або килимове покриття. Перевагами цього матеріалу є, по-перше, те, що він дуже легко настилається, а по-друге, експлуатація його дуже зручна. Що стосується структури ковроліну, то він складається з трьох шарів: ворсу, первинної підкладки та вторинної підкладки, яка, в свою чергу, складається з закріплює шару і власне підкладки, як правило, з латексу, іноді з гуми.

Основних видів ковроліну три: петлевий ковролін (Верх петельками), ворсовий ковролін (Верх ворсинками) і тафтинг (За структурою близький до повсті). Петлевий ковролін в силу своєї жорсткості забезпечує високу зносостійкість покриття, а ворсовий прекрасно поглинає звук і приємний при ходьбі. Тафтинг має велику зносостійкість і досить дешевий, тому його використовують у великих приміщеннях з високою інтенсивністю руху. Ковролін може виготовлятися з натуральних волокон або ж з синтетичних. Серед натуральних волокон використовуються волокна кокоса, бавовни, джуту (волокна рослинного походження), а також шовк, вовна.

Однак, як ми вже говорили, найбільшу увагу слід приділяти тому ковроліну, який ми будемо настилати в дитячій кімнаті. Тут існує кілька рекомендацій. В дитячу кімнату не слід стелити ковролін з натуральних матеріалів, з кількох причин. Натуральні волокна мають тенденцію розшаровуватися. І тоді на поверхні ковроліну утворюється шар сміття і пилу, яку неминуче буде вдихати наша дитина, особливо тоді, коли грає на підлозі. Крім того, в натуральних волокнах нерідко зводиться різна живність - від звичайних мікробів до кліщів, іноді натуральний ковролін може навіть пліснявіти, а це, безумовно, дуже небезпечно для дитини. До того ж ковролін з натуральних волокон може викликати у дитини алергічну реакцію. Тому, якщо ви хочете настелити в дитячій ковролін з натуральних волокон, порадьтеся з фахівцями, зокрема, з лікарем. Тому в дитячу кімнату найкраще стелити ковролін з синтетичних волокон. Звичайно, можна вибрати майже будь-який синтетичних ковролін, але потрібно враховувати кілька умов.

По-перше, ковролін в дитячій повинен бути м`яким, щоб дитина не могла травмуватися під час ігор на підлозі. По-друге, дитячий ковролін повинен добре утримувати тепло, щоб уберегти вашу дитину від простудних захворювань, особливо якщо у вас в будинку холодних підлогу. По-третє, дитячий ковролін повинен мати антистатичні властивості і бути невозгораемий, а також не викликати алергії. По-четверте, в дитячій потрібно стелити такий ковролін, який було б легко чистити - так як діти, граючись, дуже часто бруднять підлогу. По-п`яте, ковролін в дитячій кімнаті обов`язково повинен бути міцним, стійким до посиленого впливу, оскільки більшість дітей дуже активні, а значить в їх кімнаті постійно відбувається якийсь рух. По-шосте, для дитячої, якщо у вас маленька дитина, краще вибирати ковролін позитивних кольорів або з кумедними малюнками - таке покриття допоможе створити в кімнаті дитини потрібний емоційний фон.

Багато компаній, що займаються випуском і продажем ковроліну, пропонують спеціалізований дитячий ковролін, який відповідає всім вищеописаним вимогам. Також вони пропонують і послуги з настилу ковроліну - так як в дитячій укладати ковролін необхідно більш ретельно, ніж в інших приміщеннях і закріплювати за допомогою безпечних матеріалів, найкраще без використання клею.

Тепер ви знаєте, як правильно вибрати ковролін в дитячу. Разом в дитиною ви визначитеся з кольором, а ваш ремонт буде цікавим!


 

rss