Як навчити дитину кататися на велосипеді без страху?

Опубликовано: 03.09.2018

видео Як навчити дитину кататися на велосипеді без страху?

Safe at Home - Release of the Spirit

Як правило, ми, дорослі, вже не пам`ятаємо, коли і як навчилися їздити на велосипеді. Однак для малюків цей процес здається нереальним. В першу чергу, дітям заважає страх, а батькам просто не вистачає терпіння. Але більшість дорослих просто не знають, як навчити дитину кататися на велосипеді. Ось кілька важливих порад.1. Виберіть зручне місце

"Підійде асфальтована ділянка дороги, без машин, наприклад парк або майданчик. Добре, якщо там знайдеться невеликий ухил, це тільки допоможе вашій дитині. Постарайтеся вибрати таке місце і час, коли немає зайвих глядачів, щоб не відволікати ваше чадо.


Трюки на скейте. ПроSport #4. Актау.

2. Використовуйте ігрові прийоми

"Щоб зрозуміти, як навчити дитину кататися на велосипеді, переконайте себе і дитину, що ви будете просто грати. Пропонуйте дитині змагання, наприклад, їхати, поки ви вважаєте до десяти. Не слід змушувати малюка. Якщо він відмовляється, або йому набридло, то відкладіть навчання до наступного разу.

3. Навчіть дитину відчувати велосипед

"Згадайте, як ви вчилися водити автомобіль. Найголовніше було зрозуміти, що це саме ви керуєте громіздким технічним пристроєм. Те ж саме і тут. Нехай малюк відчує, що саме від його дій починають крутитися педалі, і велосипед рухається з місця.

4. Поясніть, як треба падати

"Щоб зрозуміти, як навчити дитину кататися на велосипеді без страху, потрібно на початкових етапах припинити цей страх. Навчіть його утримуватися однією ногою на землі, притримуючи велосипед самостійно. Усвідомивши, що падати зовсім не страшно, ваш малюк швидко освоїть техніку водіння.

5. Почніть з техніки їзди на самокаті

"Перш ніж ваша дитина зможе самостійно вирощують педалями, він повинен відчути, як управляти цим новим для нього видом техніки. Для цього запропонуйте йому спробувати їхати на велосипеді, відштовхуючись ногами від землі, без обертання педалей. Головне, щоб на цьому етапі він зрозумів, як потрібно управляти кермом.

6. Запропонуйте проїхати самостійно

"Тепер настає період, коли дитині доступно повноцінне самостійне водіння. Звичайно, поки що з вашою підтримкою. Пояснити, як навчити дитину кататися на велосипеді, не так вже й складно. Запропонуйте дитині поставити ноги на педалі і проїхати кілька метрів. Притримуйте дитину, щоб направляти його рух. Рекомендуємо тримати не за кермо, а за сідло, щоб дитина не бачив вашої підтримки. Коли ви відчуєте, що малюк їде більш-менш впевнено, притримуйте його легко однією рукою за куртку, а другу поступово прибирайте з сідла. Тепер він повинен сподіватися тільки на себе. Незабаром він і помітити не встигне, що їде самостійно.

7. Вдосконалюйте нові навички

"Яке б засіб пересування ви не освоювали - будь то сноуборд для дітей, самокат або велосипед, дитині доведеться витратити не один день, щоб навчитися добре їм управляти. Після того як малюк навчиться триматися на велосипеді 30-60 секунд, починайте вчити виконувати повороти, їздити по колу, змійкою і так далі. В принципі, освоїти двоколісний техніку не так вже й складно. Але на перших етапах головним повинен бути питання не про те, який велосипед купити дитині, а про те, як навчити його кататися з задоволенням і без страху.


 

rss