Автобуси до Молдови. Замовляйте на сайті

Опубликовано: 01.09.2018

видео Автобуси до Молдови. Замовляйте на сайті

Туристический автобус перевернулся в Оршанском районе

Молдова - країна вина і персиків по сусідству з Україною і Румунією. Замовити квиток на автобус на Молдову можна онлайн також легко як і на інші рейси по Європі. Досить скористатися системою бронювання на сайті, щоб знайти доступні рейси у великі молдавські міста: Кишинів , Бендери, Тирасполь та інші.У Кішинів є рейси в Варшави , Праги , та інших міст Європи, в тому числі - Білорусі .

В Молдову краще всього їхати на винні фестивалі, а також на огляд фортець. Фортеця є в Бендерах, а також місті Сороки. Виходу до моря в країні немає, тому на пляжний відпочинок потрібно їхати в Болгарію і Україну.


ТОП НОВИНА. У Чернівцях рейсовий автобус з пасажирами потрапив у серйозну ДТП

Автобуси з України в Молдову

З сусідніх країн в Молдову легко доїхати автобусом. Наприклад з України квитки дуже дешеві, а з Одеси є не тільки автобуси, але і поїзда в Молдову. Популярні міста відправлення рейсів на Молдову: Київ, Одеса, Хмельницький, Чернівці. З Вінниці, незважаючи на територіальну близькість, доведеться їхати з пересадкою.


У Білорусі перекинувся автобус Київ-Таллінн

Ціни за проїзд на автобусі:

автобус Київ - Кишинів - від 369 грн; автобус Одеса - Кишинів - від 214 грн.

Автобуси з Росії до Молдови

З Росії до Молдови також можна спланувати поїздку. Якщо і не на прямий рейс з пересадкою в Одесі - так точно!

Автобус Москва - Молдова, а якщо конкретніше, то рейс Москва - Кишинів відправляється з автостанції Теплий Стан, а також Щелковського автовокзалу і ціна квитка - від 3465 російських рублів. В дорозі рейс перебуває досить довго, зате це дешевше, ніж авіаквиток. Як варіант, можна спланувати пересадку в Одесі і заодно скупатися в морі, якщо ви плануєте їхати в липні або серпні.

Автобуси з Санкт-Петербурга (або як його ще називають - Пітер або СПБ) в Кишинів також є прямі. Купити квиток ви можете на сайті. Ціна - від 4030 російських рублів.

Онлайн також можна купити квитки в інші країни: Польшу , Італію , по Україні.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!


 

rss