Автобуси до Іспанії. Замовляйте на сайті

Опубликовано: 01.09.2018

видео Автобуси до Іспанії. Замовляйте на сайті

РУССКИЙ АВТОБУС ЗАДАВИЛ ИСПАНЦЕВ / РОССИЯ - ИСПАНИЯ 1-1 (4-3) / ОБЗОР МАТЧА

Автобуси до Іспанії є з Франції, Португалії, країн Європи а також - України. Особливо, це стосується автобусів в Барселону і Мадрид, а також інші міста. Також Іспанія грає важливу роль в міжнародному транспортному сполученні. Завдяки барселонським аеропортам багато лижників потрапляють в Андорру, а авіаквитки з Мадрида в Південну Америку радують багатьох мандрівників!Автобусів в Іспанію з України їдуть по кільком маршрутам. Купуючи квиток в Іспанію, готуйтеся до тривалої подорожі на автобусі і високої ціни проїзду. Часто купити квитки на літак до Барселони або Мадрида дешевше, ніж їхати наземним транспортом.

Наприклад, з Києва можна купити квитки на автобуси по середах і четвергах. Маршрути:


Россия – Испания, сутки до игры

Київ - Уельва; Київ -Мадрід; Київ - Мадрид - Київ; КИЇВ АС-ЗЛВ - МАДРІД.

Ціна квитка з Києва до Барселони залежить від рейсу. Зазвичай тариф становить від 4300 грн. - 6200 грн. Точніше дізнавайтеся на конкретну дату.

Маршрут по середах з Києва о 6:30 з Автовокзал "Дачна" наступний: Київ - Житомир - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачево - Ужгород - Жирона - Барселона - Таррагона - Кастельон-де-ла-Плана - Валенсія - Аліканте - Мурсія - Картахена - Альмерія - Гранада - Малага. Маршрут рейсу, що відправляється в четвер з автостанції біля ж/д вокзалу о 9:00 ранку: Київ - Житомир - Рівне - Тернопіль - Львів - Чоп, митниця (UA-HU) - Захонь, митниця (HU-UA) - Жирона - Льорет де Ма - Барселона - Лерида - Сарагоса - Мадрид.

Виходячи з маршрутів, можна визначити, що квиток на автобус можна замовити також зі Львова, Ужгорода, Чопа та інших українських населених пунктів.


КАК ДЕШЕВО Добраться В Испанию? 🏃‍ Киев - Сантандер ➡️ Путь Святого Иакова (Путь Сантьяго) #1

Маршрути з Львова в Барселону:

Вінниця - Севілья: Вінниця - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Івано-Франківськ - Львів - Стрий - Мукачево - Жирона - Барселона - Кастельон-де-ла-Плана - Валенсія - Бенідорм - Аліканте - Мурсія - Альмерія - Малага - Севілья. Сокаль - Львів - Мадрид: Сокаль - Червоноград - Львів - Стрий - Шегині, митниця (UA-PL) - Медика - Барселона - Валенсія - Альбасете - Куенка - Мадрид.

Як бачите, квитки на автобуси в Барселону можна замовити з абсолютно різних населених пунктів. Ваше місце знаходження може бути Херсон, Одеса, Днепропетровс або Зарько, але доїхавши до Ужгорода чи Львова, ви можете сісти на далекомагістральний автобус в Іспанію.

На сайті можна придбати білети Ллеріда-Барселона чи в Севілью .

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!


 

rss