Ринок: поняття, сутність, структура, умови формування та функції. Реферат

Опубликовано: 23.10.2017


Ринок - поняття більш широке і містке. Це і магазини, універмаги, універсами, різні палатки, де продаються продукти харчування, одяг, взуття, товари щоденного вжитку. Є ринки, на яких продаються і купуються цінні папери (акції, облігації). Це фондові біржі. На товарних біржах, де пропонуються товари (зерно, цукор, цемент) за стандартними якісними показниками, покупці та продавці вступають у конкретні відносини. Два учасники або більше беруть на себе юридичні зобов'язання, якими визначаються їхні дії та відповідальність. Ці та інші відносини між продавцями і покупцями з приводу існуючих та потенційних товарів утворюють ринки.

Як явище господарського життя ринок з'явився багато сотень років назад як наслідок природно-історичного розвитку виробництва і обміну, що породили товарне ведення господарства. Відбувалося це через розвиток суспільного поділу праці, появу економічно самостійних, юридичне незалежних господарюючих суб'єктів і перехід від натурального виробництва до прямого продуктообміну, а потім і до товарного обміну та ринку.

У сучасному розвиненому суспільстві, де, з одного боку, неухильно зростає кількість товарів, покупців і продавців, а з іншого - розвиваються засоби зв'язку, купівля-продаж може здійснюватися за допомогою телефону, поштою та іншими сучасними засобами зв'язку. Для цього не потрібний безпосередній контакт суб'єктів ринкових відносин, а отже, місце для їхньої зустрічі. Виходячи з цього, можна зробити такий висновок.

Ринок - це обмін, який здійснюється за законами товарного виробництва і обігу. Проте, коли мова йде про ринок як сфери обміну, слід мати на увазі, що це не просто сфера обміну (він може відбуватися і у неринковій формі - наприклад, бартеру), а така сфера, в якій обмін товарів здійснюється за суспільною оцінкою, що знаходить своє відбиття у ціні.Моя освіта - реферати, ЗНО, ДПА, шпори, конспекти, поради


Ви потрапили на пізнавальний сайт про світ! На нашому ресурсі Ви можете знайти величезну кількість корисної інформації на українській мові. Для Вас доступні розділи, які охоплюють всю систему Всесвіту: починаючи від розмноження бактерій і закінчуючи подорожами в найвіддаленіші галактики. Ми працюємо кожен день для Вас і намагаємося дати Вам найбільш змістовну і корисну інформацію з усіх сфер діяльності і пізнання людини.

Наш сайт, навіть, можна назвати українською вікіпедією, яка створюється українцями для українців. Всі матеріали які Ви бачите на нашому сайті – унікальні і ще досі не публікувались, адже для Вас працює ціла команда робітників різних сфер: викладачі, професора, будівники, інженери, географи, економісти, мандрівники. Бажаємо приємного проведення часу на нашому сайті.

Ми здійснюємо підготовку учнів усіх “категорій”: від школярів до студентів. Ми допомагаємо здати ЗНО, захистити дипломний проект, курсову чи реферат. На нашому сайті зібрана величезна кількість матеріалів для 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів школи та для 1, 2, 3, 4, 5 та шостого курсу університету для всіх спеціальностей: як технічних, так і гуманітарних.

Ключовий момент роботи нашої команди – це мрія. Мрія підвищити якість освіти українських школярів та студентів на якісно новий рівень і надати їм таку базу знань, за допомогою якої вони зможуть поступити в той ВНЗ, який вони хочуть самі.

Найбільша кількість корисних матеріалів, рефератів і порад на нашому сайті зібрані по таким темам: біологія, географія, хімія, фізика, історія. Саме ці предмети являются ключовими при навчанні.

В майбутньому ми добавимо функції “скачати реферат” , чи якийсь інший матеріал. Ми хочемо зауважити, що матеріали, представлені на нашому сайті можуть містити помилки, так як за добу ми можемо розмістити понад 300 нових статей з різних тем.

Нашому сайту вже більше року і за цей час ми отримали велику кількість позитивних відгуків, щодо наших рефератів, порад, конспектів лекцій, опису програм та іншого. Це дає нам сили працювати і надалі над нашим сайтом і дарувать кожному учню радість від хороших оцінок.

Также, у нас есть огромная база рефератов и конспектов на русском языке. Мы чтим и уважаем язык каждого учащегося.

Ми намагаємося розкрити кожну деталь наукового та творчого світу для підвищення рівня знань українців та гідно представити Україну на світовій арені! У нас ви зможете знайти величезну кількість корисних матеріалів, які розміщені в різних форматах:

Реферати українською мовою; Конспекти українською мовою; Лекції українською мовою; Шпаргалки українською мовою; Методичні матеріали українською мовою; Лабораторні роботи; Практичні роботи; Твори на українській мові; Ессе на українській мові; Курсові проекти на українській мові; Дипломні роботи на українській мові.


Реферат на тему: Анемии

Содержание

Введение

1. Анемии вследствие кровопотерь (постгеморрагические)

2. Анемии вследствие нарушенного кровообразования

3. Анемии вследствие повышенного кроворазрушения (гемолитические)

4. Классификация анемий по частным признакам

Библиография

Введение

Анемией или малокровием называется уменьшение содержания эритроцитов и (или) гемоглобина в единице объема крови, часто сочетающееся с их качественными изменениями.

Основной функцией эритроцитов является перенос кислорода и углекислого газа. Эта функция становится недостаточной вследствие:

уменьшения количества эритроцитов в крови; падения содержания гемоглобина; появления в крови незрелых или патологически измененных эритроцитов; наличия эритроцитов с наследственным дефектом; потери способности гемоглобина связывать кислород и  других причин.

Чаше всего в клинической практике недостаточность функции эритроцитов отмечается при анемиях.

Анемии возникают на почве:

различных заболеваний и интоксикаций; недостатка факторов, участвующих в кроветворении; гипоплазии костного мозга; гемолиза эритроцитов; кровопотерь и т. д.

При анемиях на­рушается дыхательная функция крови — доставка кислорода к тканям. Потребность организма в кислороде в какой-то степени компенсируется мобилизацией защитно-приспособительных реакций, которые обычно  возникают при гипоксических состояниях. В случае прогрессирующей  анемии наступает тяжелая кислородная недостаточность, которая может стать причиной смерти.